У Львові розпочалося громадське слухання проекту детального плану території

17:48 4 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: drive.google.com

У п’ятницю, 4 жовтня, у Львові розпочалося громадське слухання проекту детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й Джерельної, яке триватиме до 4 листопада 2019 року.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «На офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти детальних планів територій» оприлюднено проект детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й Джерельної та звіт про стратегічну екологічну оцінку. Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території — рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від №15 від 5 січня 2018 року та №1054 від 28 вересня 2018 року».

«Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект». 16 жовтня о 18:00 у приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича на вулиці Кушевича розпочнеться громадське слухання проекту детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й Джерельної», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу