У Львові розпочалося громадське слухання проекту детального плану території

17:48 4 жовтня 2019 р.


Фото: drive.google.com

У п’ятницю, 4 жовтня, у Львові розпочалося громадське слухання проекту детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й Джерельної, яке триватиме до 4 листопада 2019 року.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «На офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти детальних планів територій» оприлюднено проект детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й Джерельної та звіт про стратегічну екологічну оцінку. Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території — рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від №15 від 5 січня 2018 року та №1054 від 28 вересня 2018 року».

«Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект». 16 жовтня о 18:00 у приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича на вулиці Кушевича розпочнеться громадське слухання проекту детального плану території у районі вулиць Газової, Куліша, Балабана й Джерельної», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу