У Львові розпочалося громадське обговорення проекту ДПТ

17:45 18 липня 2019 р.

  • 0


Фото: drive.google.com

17 липня у Львові розпочалося громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проект детального плану території у районі вулиці Авіаційної, яке триватиме до 17 серпня.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – М. Р. Лопушанський. З проектом містобудівної документації можна ознайомитись  у рубриці «Місто – Проекти детальних планів території» на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради».

«31 липня 2019 року відбудеться громадське слухання згаданого проекту детального плану території у приміщенні Залізничної районної адміністрації на вулиці Виговського, 22. Початок – о 18:00. Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 17 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 9 грудня 2019 р.

«Лев» шукає для собак домівки

На підприємстві ЛКП «Лев» просять прилаштувати безхатніх собак, які наразі перебувають тут під опікою.

Рубрика: Ситуації

18:48 9 грудня 2019 р.

У Львові на території медзакладів будують житло

Львівська міська рада передала в оренду три земельні ділянки на вулиці Пекарській, на яких ведуть будівництво багатоквартирного житлового будинку. Ця територія належить до «закладів охорони здоров’я», а жодна із ділянок не призначена для будівництва житла.

Рубрика: Ситуації

18:23 9 грудня 2019 р.

Личаківський цвинтар у Львові подорожчав

Cьогодні, 9 грудня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №558» від 13 червня 2008 року, відповідно до якого збільшено вартість ритуальних і туристичних послуг для ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу