У Львові розглянули проект концепції функціонування Будинку ветерана

16:00 14 травня 2019 р.


Фото: zik.ua

У вівторок, 14 травня, відбулося засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань комунального майна та приватизації, під час якого депутати розглянули проект рішення «Про затвердження Концепції функціонування Будинку ветерана».

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Спершу свій проект концепції представила Рада ветеранів Львівщини. За їх словами, Будинок ветерана – має стати хабом, де для ветеранів будуть проводити експозиції, тематичні заходи, соціальну адаптацію, юридичні консультації, тут ветерани зможуть ділитися думками тощо. Крім того, в приміщенні Будинку ветерана передбачається розміщення територіального органу міністерства у справах ветеранів. Цей проект концепції підписаний 15 громадськими організаціями.».

«Крім того, комісія заслухала проект концепції Координаційної спілки учасників АТО. Комісія взяла до відома обидві концепції функціонування Будинку ветерана. Як наголосив голова комісії Ігор Комарницький, члени комісії розглянуть усі концепції, які будуть надходити на розгляд профільної комісії. Остаточне ж рішення щодо Концепції функціонування Будинку ветерана ухвалюватиме сесія Львівської обласної ради», – поінформували також в облраді.

«13 жовтня 2018 року у Львові на вулиці Короленка, 1а урочисто відкрили «Будинку ветерана». На реконструкцію приміщення було скеровано майже 6,2 млн. гривень», – нагадали також в облраді.a

dailylviv.com

До теми

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

16:52 25 вересня 2021 р.

У Львові тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут

Тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут на Аквапарк (вул. Кн. Ольги). Виявлено технічні несправності з вагоном 3/1191. Наразі цей маршрут курсує до пл Соборної – вул. Коновальця.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу