У Львові ремонтують вулицю Луганську

16:45 21 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

2019 року на території Сихівського району Львова виконали поточний ремонт доріг, площею орієнтовно 32 тисячі квадратних метрів.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, розповіла голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк, яка також розповіла: «У зимовий період у нас були проблеми з дорогами. Тоді частину гостро аварійних ям ми ліквідовували холодним асфальтом. Однак, як тільки почали дозволяти погодні умови, ми приступили до ремонту доріг великими картами гарячим асфальтобетоном».

Галина Гладяк також зазначила: «Сьогодні продовжуємо поточний ремонт великими картами у Сихівському районі. Зокрема, великий об’єм робіт буде виконано на вулиці Луганській, де вже провели ремонт на ділянці від ТЦ «Рукавичка» до вулиці Зеленої».

Голова Сихівської районної розповіла також: «Великий об’єм робіт виконаний на вулиці Зеленій – від вулиці Дністровської до кільця на вулиці Джорджа Вашингтона, й на перехресті вулиць Пасічної й Пимоненка».

Галина Гладяк також поінформувал: «На минулому пленарному засіданні сесії нам додатково спрямували шість мільйонів гривень, тому роботи з поточного ремонту доріг у нашому районі триватимуть. Зараз ми оголосили процедури закупівлі і чекаємо завершення всіх тендерних процедур».

Своєю чергою, начальника відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний повідомив: «Вулиця Луганська була в поганому технічному стані після зимового періоду. Як тимчасовий варіант, на цій вулиці провели ліквідацію гостроаварійної ямковості».

Віктор Західний також зазначив: «З квітня ми розпочали ремонт вулиці Луганської більшими картами – йдеться про відфрезерування старого асфальту і влаштування нового. Асфальт хороший і роботи виконуються відповідно до технології».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу