У Львові ремонтують колектор

14:20 16 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, о 20.00 унаслідок руйнування каналізаційного колектора трапився провал дорожнього покриття на вулиці Героїв Майдану, 5а.

Про це повідомили в понеділок, 16 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Рух транспортних засобів вулицею Героїв Майдану було обмежено. Від суботи тривають ремонтні роботи. Комунальники замінили фрагмент зруйнованого колектора, змонтували два нових колодязі та замінили будинкове приєднання».

«Аварійно-відновлювальні роботи триватимуть сьогодні орієнтовно до 20.00. Після завершення робіт відновлять рух транспорту вулицею Героїв Майдану», – поінформували також у міськраді.

У «Львівводоканалі» розповіли6 «Провал трапився на столітньому каналізаційному колекторі. Причиною руйнування є, вочевидь, тривалий термін експлуатації. Звісно, було б бажано замінити весь колектор. Будемо клопотати перед депутатською комісією про виділення коштів на капітальний ремонт колектора у наступному році».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 24 лютого 2020 р.

У Львові впало на автомобілі дерево

У понеділок, 24 лютого, близько 08:30 у дворі будинку №89 на вулиці Любінській впало на автомобілі й пошкодило їх дерево.

Рубрика: Ситуації