У Львові ремонтують ділянку вулиці Миколайчука

11:00 17 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові ремонтують ділянку вулиці Миколайчука від вулиці Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар.

Про це повідомили в четвер, 17 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На цей рік на роботи передбачено 10 мільйонів гривень – сім мільйонів гривень з бюджету розвитку і три мільйонів гривень коштів Громадського бюджету, позаяк ремонт цієї вулиці є одним з великих проектів-переможців Громадського бюджету. В рамках ремонтних робіт на вулиці Миколайчука передбачена реконструкція усіх інженерних мереж, облаштування нового дорожнього покриття та прокладання тролейбусної лінії до кладовища».

«На відрізку, який ремонтується вже замінено усі інженерні мережі та проводиться облаштування проїзної частини дороги з тротуарами. Проект реконструкції ділянки вулиці Миколайчука від вулиці Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар, розроблено у 2017 році. Кошторисна вартість об’єкта – 93 мільйони 240 тисяч гривень, в тому числі будівельних робіт – 75 мільйонів 738 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді,.

«Довжина проектованої ділянки – 1674,1 метрів. Площа дорожнього покриття – 16,5 тисяч квадратних метрів. Площа тротуарів, в тому числі технічного – 4,4 тис. квадратних метрів. В ході капітального ремонту передбачено реконструкцію 1,27 кілометра каналізаційних мереж, роботи щодо електромереж, роботи щодо газових мереж, влаштування 1,7 кілометра електроосвітлення, прокладання тролейбусної лінії», – розповіли також у міськраді,.

«Роботи виконує підрядна організація – ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Підрядник приступив 27 липня до облаштування будівельного майданчика, виконання підготовчих робіт для влаштування корита під дорожнє полотно та будівництва інженерних мереж. На час ремонтних робіт перекрито рух транспорту на вулиці Миколайчука (на ділянці від вулиці Миколайчука, 15а до вулиці Миколайчука, 30», – повідомили також у міськраді,.

«Завершення робіт заплановано в грудні 2020 року. Однак якщо будуть сприятливі погодні умови і підрядник працюватимемо взимку, ремонт вулиці Миколайчука зможуть закінчити швидше», – поінформували також у міськраді,.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Майже 40% креативних підприємців втратили більшу частину доходів

У Львові на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину

Вагітних жінок з підвищеною температурою тіла у Львові приймають на вулиці Русових

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу