У Львові реалізували лише 19 із 38 проектів громадського бюджету 2017 року

10:40 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 585


Фото: lvivrada.gov.ua

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський поінформував під час апаратної наради про хід голосування за проекти громадського бюджету та стан реалізації проектів-переможців минулого року.

Зокрема, Юрій Лукашевський повідомив: «Маємо доволі непогані результати – близько 25 тисяч мешканців Львова взяли участь в голосуванні. За статистикою, понад 85% мешканців проголосували через «Bank ID», що вказує на велику зацікавленість проектами».

Начальник управління «Секретаріат ради» поінформував також: «Про стан реалізації. Маємо досить позитивну динаміку – на даний момент реалізовано 56 проектів-переможців 2016 року, а дев’ять перебувають на реалізації. Щодо проектів-переможців 2017 року, то на даний момент реалізовано 19 із 38. Проте, деякі проекти є проблемними. На початку року ми отримуємо дорожню карту, де все добре розписано, а коли доходимо до реалізації, то терміни посуваються, і ми це бачимо майже по половині проектів. На такий стан справ треба звертати увагу, бо це є наше зобов’язання перед мешканцями і перед авторами проектів».

Відтак, заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків дав доручення керівникам відповідних управлінь надати повну інформацію щодо причин затримки робіт та бачення їх усунення. ВІн також зазначив: «Дуже важливою є довіра мешканців. Проекти, які визначають шляхом голосування,  є першочерговими для реалізації і це – вияв демократії. Але якщо ми з свого боку їх не виконуємо, то львів’яни розчаровуються і перестають вірити, тоді немає спільної позиції. Відтак я прошу керівників різних напрямків, де є ризиковані об’єкти, дати повну інформацію і особисто доповісти, чому проекти не можуть бути виконані. А також бачення, як можна з цієї ситуації вийти і що потрібно для того, щоб проекти були зреалізовані». 

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 243

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 396

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 285

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 279