У Львові реалізували лише 19 із 38 проектів громадського бюджету 2017 року

10:40 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 399


Фото: lvivrada.gov.ua

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський поінформував під час апаратної наради про хід голосування за проекти громадського бюджету та стан реалізації проектів-переможців минулого року.

Зокрема, Юрій Лукашевський повідомив: «Маємо доволі непогані результати – близько 25 тисяч мешканців Львова взяли участь в голосуванні. За статистикою, понад 85% мешканців проголосували через «Bank ID», що вказує на велику зацікавленість проектами».

Начальник управління «Секретаріат ради» поінформував також: «Про стан реалізації. Маємо досить позитивну динаміку – на даний момент реалізовано 56 проектів-переможців 2016 року, а дев’ять перебувають на реалізації. Щодо проектів-переможців 2017 року, то на даний момент реалізовано 19 із 38. Проте, деякі проекти є проблемними. На початку року ми отримуємо дорожню карту, де все добре розписано, а коли доходимо до реалізації, то терміни посуваються, і ми це бачимо майже по половині проектів. На такий стан справ треба звертати увагу, бо це є наше зобов’язання перед мешканцями і перед авторами проектів».

Відтак, заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків дав доручення керівникам відповідних управлінь надати повну інформацію щодо причин затримки робіт та бачення їх усунення. ВІн також зазначив: «Дуже важливою є довіра мешканців. Проекти, які визначають шляхом голосування,  є першочерговими для реалізації і це – вияв демократії. Але якщо ми з свого боку їх не виконуємо, то львів’яни розчаровуються і перестають вірити, тоді немає спільної позиції. Відтак я прошу керівників різних напрямків, де є ризиковані об’єкти, дати повну інформацію і особисто доповісти, чому проекти не можуть бути виконані. А також бачення, як можна з цієї ситуації вийти і що потрібно для того, щоб проекти були зреалізовані». 

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:35 15 листопада 2018 р.

У Львові обмежать рух транспорту на шляху похоронної процесії

У п’ятницю, 15 листопада, о восьмій годині ранку розпочнеться заупокійною літургією в Гарнізонному храмі прощання з начальником Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергієм Дмитровським.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 546

18:00 15 листопада 2018 р.

У Львові не розминулися п’ять автомобілів

У четвер, 15 листопада, близько 14.00, на вулиці Липинського у Львові трапилася подвійна дорожньо-транспортна пригода за участю п’ятьох автомобілів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 777

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу