У Львові реалізовуватимуть проекти поводження з ТПВ

12:30 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 471


Фото: credo.pro

Виконавчий комітет Львівської міськради підтримав впровадження соціально-культурних проектів у галузі «Поводження з відходами».

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийнято рішення «Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Поводження з відходами», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми дофінансування відповідних проектів». Відтак у Львові буде впроваджено два проекти у сфері поводження з відходами – «Компостери для ОСББ» та «Життя без пластику».

«Перший проект – «Компостери для ОСББ» – облаштування компостерів для чотирьох будинків ОСББ і залучення мешканців до компостування харчових та садових відходів. Другий проект – «Життя без пластику» – проведення тренінгів для вчителів початкових класів та природничих наук щодо зменшення використання пластику та заміну їх на інші матеріали. Сума на виконання цих проектів становить 92 тисяч гривень», – доповів на засіданні виконавчого комітету керівник департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 березня 2019 р.

На Житомирщині протестують проти львівського сміття

Селяни перекрили в Бердичівському районі житомирщини трасу «Житомир – Могилів-Подільський», протестуючи проти завезення сміття, яке, за їх словами, має львівське походження, на територію недобудованого цегельного заводу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 369

16:48 25 березня 2019 р.

У Львові розбився насмерть будівельник

У понеділок, 25 березня, об 11.58 під час будівельних робіт на вулиці Кибальчича, 6 у Сихівському районі Львова загинув унаслідок падіння з висоти третього поверху робітник ТОВ «Еко-буд інвест», 1990 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 561

15:15 25 березня 2019 р.

«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 366

14:28 25 березня 2019 р.

Поліція цілодобово охороняє 12 окружних виборчих комісій на Львівщині

Працівники поліції на Львівщині переведені на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час виборів Президента України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 363

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу