У Львові реалізовуватимуть проект підтримки ветеранів

14:15 29 серпня 2019 р.


Фото: iom.org.ua

Міжнародна організація з міграції, в рамках проекту «Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» оголосила набір зацікавлених ветеранів до участі в проекті із започаткування та розвитку власного бізнесу.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: ««Якщо Ви мешкаєте в Львівській області, маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне – хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, то у Вас є можливість отримати грант (до 1 000 євро) на закупівлю обладнання для Вашої справи. Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп».

«Заповнити анкету на участь можна за посиланням. Ветеранам участь у проекті безкоштовна. Проект реалізовуватимуть у Львові», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

20:23 29 вересня 2020 р.

Демонтаж МАФів у Львові призупинять: вивчатимуть ситуацію по кожному об'єкту

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу зустріч з представниками власників МАФів, які вилучені з комплексної схеми, відповідно до ухвали сесії ЛМР. За пропозицією мера, буде підготовлено доручення керівникам районів про призупинення демонтажу тимчасових споруд, за винятком тих, про демонтаж яких є рішення виконавчого комітету.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу