У Львові радяться митники чотирьох країн

13:00 10 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Представники митних відомств України, Азербайджану, Грузії й Молдови погоджують текст угоди щодо сприяння транзиту товарів і транспортних засобів територією країн-членів ГУАМ.

У прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби повідомили сьогодні, 10 листопада, «Щоденному Львову», що в нашому місті розпочалося 25-те засідання керівного комітету проекту зі сприяння торгівлі і транспортуванню Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ (Грузії, України, Азербайджану, Молдови),

метою якого є продовження співпраці щодо подальшого спрощення процедур та гарантування безпеки під час переміщення товарів і транспортних засобів через кордони цих країн. Упродовж двох днів, згідно з порядком денним, члени комітету заслухають інформацію про виконання домовленостей попередньої зустрічі, яка відбулася 8-9 червня 2016 року в молдавському місті Вадуй-луй-Воде, а також обговорять реалізацію протоколу від 8 червня 2015 щодо обміну попередньою інформацією про товари і транспортні засоби, що переміщуються через кордони держав-учасниць ГУАМ, а також технічні умови обміну такою інформацією.

Представники митних відомств Грузії, України, Азербайджану та Молдови працюватимуть також над погодженням тексту угоди між митними адміністраціями країн-членів ГУАМ щодо сприяння транзиту товарів і транспортних засобів територією країн-членів ГУАМ. За результатами зустрічі підпишуть відповідний протокол.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини