У Львові призупиняють з 9:00 до 16:00 подачу тепла

09:40 16 березня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 16 березня, «Щоденному Львову»: «Наявність вузла обліку теплової енергії дає можливість мешканцям даного будинку самим регулювати температуру теплоносія у своєму будинку».

У прес-службі міської ради розповіли сьогодні, 16 березня, «Щоденному Львову»:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», температура подачі теплоносія регулюється відповідно до температури зовнішнього середовища. У ЛМКП «Львівтеплоенерго» зазначили також:

«Ми проводимо щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря і регулюємо температуру подачі теплоносія відповідно до погодних умов. Також, з 9:00 і до 16:00 призупиняємо подачу тепла. 

Однак, хочемо з акцентувати увагу на тому, що в житлових будинках є теплові лічильники. Наявність вузла обліку теплової енергії дає можливість мешканцям даного будинку самим регулювати температуру теплоносія у своєму будинку. Адже регулювання температури тепла безпосередньо в будинку є ефективнішим і швидшим».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу