У Львові призупинять водопостачання частині вулиць

13:30 9 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 10 вересня, у зв'язку з переврізкою новозбудованої ділянки водопроводу на вулиці Замарстинівській, з 9.00 до 20.00 призупинять подачу води до частини вулиць Шевченківського району.

Про це повідомили в понеділок, 9 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, водопостачання будуть тимчасово позбавлені проспект Чорновола, вулиці Весняна, Городницька, Дашкевича, Долинського, Заводська, Заповітна, Квітова, Корінна, Лемкіська, Малинова, Перекопська, Підрічна, Реміснича, Сінна, Східна, Тена, Ткацька, Тучапського, Фіалкова Хімічна, Циганівка, Янки Купали, Януша та прилеглі до них.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації