У Львові пригрозили повісткою в зону АТО протестанту проти забудови (відео)

13:05 16 грудня 2015 р.


Фото: Radiosvoboda.org

Активіст зняв на камеру розмову, яка відбулася в приміщенні міської ради.

«Одному з активних мешканців, який веде боротьбу проти забудови під своїми вікнами, пригрозили, що до нього прийде повістка в зону АТО», – повідомили сьогодні, 16 грудня, на соціальному порталі, де також розповіли подробиці:

«Активіст зняв розмову, яка відбувалась в приміщенні Львівської міської ради, на камеру й підписав відео так: «До Вашої уваги відеозапис погроз від голови спілки ветеранів АТО Ляховича Андрія (так він назвався), про особисте вручення повістки для участі в АТО. Погрози є наслідком незгоди активіста з незаконною забудовою по НЕІСНУЮЧІЙ адресі вул. Зелена, 115В. Ця зустріч відбулася 11.12.2015 в кабінеті директора Департаменту містобудування Павліва А.П.». 

Нагадаємо, останнім часом забудовники використовують колишніх вояків АТО та їхні сім’ї для боротьби з мешканцями, що проживають навколо місць потенційної забудови. Як стверджують активісти, в переважаючій більшості забудовники не тільки порушують норми будівництва самих будівель, які потім вилазять боком покупцям квартир, але і порушують права мешканців сусідніх будинків».

Про це поінформували сьогодні, 16 грудня, на соціальному порталі «Страйк», де також опублікували відео, про яке йдеться в його повідомленні.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу