У Львові пригрозили повісткою в зону АТО протестанту проти забудови (відео)

13:05 16 грудня 2015 р.

  • 0
  • 3054


Фото: Radiosvoboda.org

Активіст зняв на камеру розмову, яка відбулася в приміщенні міської ради.

«Одному з активних мешканців, який веде боротьбу проти забудови під своїми вікнами, пригрозили, що до нього прийде повістка в зону АТО», – повідомили сьогодні, 16 грудня, на соціальному порталі, де також розповіли подробиці:

«Активіст зняв розмову, яка відбувалась в приміщенні Львівської міської ради, на камеру й підписав відео так: «До Вашої уваги відеозапис погроз від голови спілки ветеранів АТО Ляховича Андрія (так він назвався), про особисте вручення повістки для участі в АТО. Погрози є наслідком незгоди активіста з незаконною забудовою по НЕІСНУЮЧІЙ адресі вул. Зелена, 115В. Ця зустріч відбулася 11.12.2015 в кабінеті директора Департаменту містобудування Павліва А.П.». 

Нагадаємо, останнім часом забудовники використовують колишніх вояків АТО та їхні сім’ї для боротьби з мешканцями, що проживають навколо місць потенційної забудови. Як стверджують активісти, в переважаючій більшості забудовники не тільки порушують норми будівництва самих будівель, які потім вилазять боком покупцям квартир, але і порушують права мешканців сусідніх будинків».

Про це поінформували сьогодні, 16 грудня, на соціальному порталі «Страйк», де також опублікували відео, про яке йдеться в його повідомленні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:45 22 квітня 2019 р.

«Львівсвітло» знесло опору освітлення

Спеціалісти комунального підприємства «Львівсвітло» обстежили опору освітлення торгового центру «Арсен» на вулиці Науковій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 261

17:15 22 квітня 2019 р.

У Залізничному районі Львова отримуватимуть водопостачання з пониженим тиском

У зв'язку з ліквідацією аварії на магістральному водопроводі «Городок-Львів», водопостачання до Залізничного району буде здійснюватися у вівторок, 23 квітня, з дев’ятої години ранку до 24.00 з пониженим тиском.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 345