У Львові проживають 3513 постраждалих від Чорнобильської катастрофи

13:00 14 грудня 2016 р.

Сьогодні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У прес-службі Львівської міськради нагадали сьогодні, що День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щороку відзначається в Україні 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. У міськраді також повідомили, що, станом на 1 грудня 2016 року, на обліку в управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР перебувають 3513 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У прес-службі ЛМР також запевнили, що «у 2016 році громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, надано матеріальну допомогу 2255 особам на загальну суму 1 131, 9 тисячі гривень. Зокрема, 908 громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до першої категорії (це інваліди з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, хворі внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу); 1303, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до другої категорії (це учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які працювали у зоні відчуження з моменту аварії); 429, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до третьої категорії (це учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які працювали у зоні відчуження від 1 до 30 днів); 27, які працювали поза зоною відчуження (категорія Г); троє, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до четвертої категорії (це особи, які постійно проживають або постійно працюють, навчаються на території зони посиленого радіоекологічного контролю); 247 дружин і чоловіків померлих унаслідок Чорнобильської катастрофи; 596 дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи (у тому числі троє дітей-інвалідів)».

У міськраді також повідомили, що, «відповідно до закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи отримують у відділах соціального захисту управління компенсаційні виплати, допомоги, а громадяни, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесені до першої та другої категорії, також користуються пільгами у розмірі 50% в межах соціальних норм (пільги надаються на сім'ю: чоловік, дружина, неповнолітні діти). У прес-службі ЛМР також запевнили, що у 2016 році 2255 постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи надано матеріальну допомогу особам на загальну суму один мільйон та 131,9 тисячі гривень».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу