У Львові проводжають полеглого добровольця навколішки та оплесками (відео)

13:40 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: 112.ua

Попрощатися з Василем Сліпаком прийшли більше тисячі людей.

Сьогодні у Львові, в гарнізонному храмі святих Апостолів Петра і Павла, прощаються з оперним співаком Василем Сліпаком. Поховають героя на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань.

Попрощатися з бійцем прийшли більше тисячі людей – прості львів'яни та побратими загиблого, в тому числі – з Донбасу. Багато плачуть. Коли вранці привезли труну, які очікують у церкви проводжали бійця в храм, стоячи на колінах.

Також попрощатися з добровольцем приїхали люди і з інших регіонів, в тому числі з Києва. Як розповів бойовий товариш, військовий з позивним «Вольфрам», Василь був «золотим» людиною. За його словами, Василь Сліпак часто прикрашав бойової побут виконанням пісень.

Ще один військовий, Ігор, розповів, на його день народження Василь подарував йому Гімн України у своєму виконанні. «Україна ще не зрозуміла, кого вона втратила», – кажуть військові. Прапор і труну несуть хлопці з академії сухопутних військ.

Василь Сліпак – оперний співак зі світовим ім'ям, який 19 років жив і працював у Франції, співав в Паризькій опері, але з початком російської агресії кинув європейську кар'єру і повернувся захищати Україну. Про це повідомила сьогодні, 1 липня, кореспондент київського часопису «Сегодня».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації