У Львові проведуть заміну мережі освітлення вулиць

21:45 16 жовтня 2019 р.

  • 0

Комунальне підприємство «Львівсвітло» визначило вулиці, на яких буде проведено заміну мереж вуличного освітлення.

Про це повідомили в середу, 16 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Якість роботи вуличного освітлення у Львові будуть перевіряти постійно. Спільно з районними адміністраціями було проведено об’їзди вулиць міста ввечері, виявлені недоліки роботи вуличного освітлення «Львівсвітло» ліквідовує – замінено несправні лампи, також напрацьовано графік ремонтів самої мережі».

У комунальному підприємстві «Львівсвітло» запевнили: «Всі центральні вулиці міста ми об’їхали. Де були аварії, їх усунули. Були обриви мереж через сильний вітер, всі ці лінії відновлено, освітлення є. Також проводимо заміну ламп».

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила: «Ми з головами районів провели інспекцію, виокреиили два питання – заміну ламп, де вони не горять, і також вулиці, де необхідно проводити заміну мереж. Буде розроблено графіки об’їздів вулиць щодо перевірки роботи вуличного освітлення».

«У 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їзді в місто, зокрема — на вулицях Шевченка, Кульпарківській, Стрийській, Городоцькій і  Личаківській. До кінця року планують освітити в’їзди в місто на ділянці вулиці Богдана Хмельницького», – поінформували також у міськраді,.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації