У Львові проведуть реконструкцію транспортної розв’язки

17:05 9 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1182


Фото: e-dem.in.ua/

Виконавчий комітет ухвалив у середу, 9 жовтня, рішення «Про проектування та реконструкцію транспортної розв’язки на перетині вулиць Городоцької й Сяйво».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Замовником робіт визначено ЛКП «Львівавтодор», а відповідальним за фінансування – ПАТ «Львівський міський молочний завод» разом з корпорацією «Ріел-груп».  Передбачено утворити робочу групу для формування пропозицій на проектування транспортної розв’язки на перетині вулиць Городоцької й Сяйво та вирішення інших робочих питань.

Заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач пояснив: «Це рішення щодо організації транспортної розв’язки, яку забудовник «забув» зробити. Тому ми приймаємо рішення виконавчого комітету, де визначаємо замовника робіт – ЛКП «Львівавтодор“, створюємо робочу групу, яка буде супроводжувати цей процес, а забудовник бере на себе зобов’язання оплатити цей проект, згідно з транспортним моделюванням, яке розробив відділ ЛКП «Львівавтодор».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 21 жовтня 2019 р.

Переключення водогону позбавить водопостачання частину львів’ян

У зв'язку з переключенням новозбудованої ділянки водопроводу на вулиці Грядковій, у вівторок, 22 жовтня, з 9.00 до 17.00 призупинять подачу води в частину Личаківського району.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 468