У Львові протестуватимуть проти змін до Трудового кодексу

12:26 20 вересня 2013 р.

Акцію розпочнуть о 15:30 навпроти будівлі обласної державної адміністрації.

Сьогодні, 20 вересня, о 15:30 навпроти Львівської ОДА розпочнеться мітинг проти змін до Трудового Кодексу України. Повідомляяючи про це, організатори цієї акції з громадського руху «Соціальний опір» пояснюють: «Мета нашого заходу – висловити громадське невдоволення даним законопроектом і проінформувати пересічних громадян»

Інформують також, що зміни до Трудового Кодексу України, подані на розгляд депутатами Партії Регіонів 27 серпня, порушують права як звичайних робітників, так і профспілок, адже реанімують відмінений у червні проект Верховної Ради щодо внесення змін до ТКУ. Зокрема, новий Трудовий Кодекс передбачає такі негативні речі, як право на звільнення одиноких матерів, право на звільнення працівника роботодавцем без профспілкового і судового рішення, право спостереження за найманим працівником, і ще ряд антиробітничих доповнень до нового проекту ТКУ.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу