У Львові прорвало трубопровід котельні

18:55 29 листопада 2016 р.

За словами головного інженера «Залізничнетеплоенерго» Віталія Камінського, порив ліквідовано, розпочато відновлення подачі гарячої води та опалення до будинків.

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 29 листопада, що сьогодні, за інформацією ЛКП «Залізничнетеплоенерго», в котельні на вулиці Широкій, 79а стався порив трубопроводу біля мережевих насосів. За словами головного інженера теплопостачального підприємства Віталія Камінського, порив ліквідовано й розпочато відновлення подачі гарячої води та опалення до будинків.

Натомість голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах поінформувала: «За інформацією, яку нам надали в ЛКП «Залізничнетеплоенерго», стався порив трубопроводу біля мережевих насосів на котельні на вулиці Широкій. Є пориви зовнішніх мереж, а також пориви в будинках. Наразі маємо інформацію про пориви у 17 квартирах в 17 будинках. Всі аварійні служби задіяні до ліквідації наслідків аварії. Наразі ці 17 будинків не отримують тепло. Робимо все можливе, аби якнайшвидше відновити подачу опалення та ліквідувати наслідки».

А невдовзі в прес-службі Львівської міськради повідомили, що, за словами в.о. директора  «Залізничнетеплоенерго» Степана Пакіжа, котельня на вулиці Широкій вже працює. Він також уточнив: «Роботу котельні запустили орієнтовно о 18.00 . Шукаємо причину, чому піднявся тиск в системі. Ми також надали своїх працівників районній адміністрації та ЖЕКам для оперативного усунення недоліків у внутрібудинкових мережах».

Натомість голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах запевнила: «Роботи по внутрібудинкових мережах вже виконуємо. Думаю, невдовзі всі роботи по 17 квартирах будуть завершені».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини