У Львові прооперували дитину, в горлі якої застряг дротик від торта

21:42 26 жовтня 2020 р.

У горлі дитини застряг дротик, яким винахідливі кондитери прикріпили фігурку киці з маршмелоу до торта. Дівчинка з'їла кицю разом з дротиком. Діставали його ЛОРи.

Про це інформують в Охматдиті, пише DailyLviv.

За інформацією з лікарні, семирічна дівчинка з Дрогобича потрапила в лікувальний заклад за скеруванням від районного ЛОРа. Завідувачу ЛОР-відділення Федору Юрочку передали рентген-знімки дитини. Сумнівів не було - у горлі дитини чітко видно стороннє тіло!

Сьогодні зранку дівчинку прооперували. По-іншому дістати дротика від киці було ніяк.

"Наші анестезіологи виконали дитині наркоз за особливою методикою, який дозволяє оперувати без застосування ендотрахеальної трубки. У такий спосіб діставати сторонній предмет з горла набагато легше. Працювали ендоскопом. При дуже ретельному огляді ми побачили у тканині кореня язикового мигдалика дротик. Видно, мама пробувала його дістати, але її зусилля дали зворотній ефект - дротик зайшов ще глибше у тканини. Нам вдалося забрати його щипцями, обійшлися без розтинів тканин. Довжина його - приблизно 2 сантиметри", - розповів Федір Юрочко.

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу