У Львові прокладуть ще одну тролейбусну лінію

15:48 5 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У межах ремонтних робіт на вулиці Миколайчука передбачена реконструкція усіх інженерних мереж, облаштування нового дорожнього покриття та прокладання тролейбусної лінії до кладовища.

Про це повідомили в понеділок, 5 серпня, в пресслужбі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи виконує Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1, працівники якого розпочали 27 липня облаштування будівельного майданчика, виконання підготовчих робіт для влаштування корита під дорожнє полотно та будівництва інженерних мереж. На час ремонтних робіт перекрито рух транспорту на вулиці Миколайчука, на ділянці від вулиці Миколайчука, 15а до вулиці Миколайчука, 30».

Заступник міського голови Львова з питань безпеки міста, в.о. заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Загальна довжина дороги, яку буде облаштовано, – 1,6 кілометра. По всій довжині дороги будуть прокладені інженерні комунікації – це дощова каналізація, водовідведення, водопровід.

«Проектом також передбачені хідники вздовж дороги, дві зупинки громадського транспорту, а вкінці розворотне кільце для тролейбуса, адже тут заплановано продовження тролейбусної лінії. Зокрема більше 20 мільйонів гривень від загальної вартості проекту передбачено на встановлення контактної мережі, тягових підстанцій для забезпечення курсування тролейбуса», – поінформував також Сергій Бабак.

Заступник міського голови також розповів: «Однак, оскільки ми плануємо придбати тролейбуси з автономним ходом, то можливо частину дороги, від теперішньої кінцевої зупинки і до кладовища, тролейбус курсуватиме на автономному ході. А за ці кошти облаштуємо парковку для машин, які приїжджатимуть на кладовище. Зокрема сьогодні я запропонував біля кладовища облаштувати зупинку для машин, якої немає в проекті».

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу