У Львові прокладають трамвайну колію біля вокзалу

10:40 19 липня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Реконструкція площі Двірцевої у Львові відбувається згідно з графіком.

Про це повідомили в п’ятницю, 19 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ремонтні роботи проводять на території, де проходить трамвайна колія. Заміну водогонів і каналізації вже завершили, всі «повітряні» дроти забрали й почали укладати плити під трамвайну колію та залили основу посадкової трамвайної платформи і основу під фонтан».

«По площі темпи тішать. Залили сваї під фонтан, почали прокладати колії. Продовжується замощення плиткою», – поінформував заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 9 грудня 2019 р.

«Лев» шукає для собак домівки

На підприємстві ЛКП «Лев» просять прилаштувати безхатніх собак, які наразі перебувають тут під опікою.

Рубрика: Ситуації

18:48 9 грудня 2019 р.

У Львові на території медзакладів будують житло

Львівська міська рада передала в оренду три земельні ділянки на вулиці Пекарській, на яких ведуть будівництво багатоквартирного житлового будинку. Ця територія належить до «закладів охорони здоров’я», а жодна із ділянок не призначена для будівництва житла.

Рубрика: Ситуації

18:23 9 грудня 2019 р.

Личаківський цвинтар у Львові подорожчав

Cьогодні, 9 грудня, виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №558» від 13 червня 2008 року, відповідно до якого збільшено вартість ритуальних і туристичних послуг для ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар».

Рубрика: Ситуації