У Львові проклададуть пішохідний міст і шляхопровід

12:35 23 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Цього року у Львові розпочнуть роботи з прокладання пішохідного мосту на вулицях Головатого й Сулими і шляхопроводу на вулицях Шевченка й Ковча.

Про це повідомили в четвер, 23 травня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «У 2019 році у Львові проводитимуть масштабні роботи з капітального ремонту головних магістральних доріг. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, серед нових цьогорічних об’єктів – будівництво на вулицях Головатого й Сулими та шляхопроводу на вулицях Шевченка й Ковча. Розпочати роботи планують влітку цього року. Зокрема на пішохідному мості на вулицях Головатого й Сулими передбачено облаштувати ліфт для маломобільних груп населення».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив:
«Проектна документація для будівництва шляхопроводу на вулицях Шевченка й Ковча зараз знаходиться в «Укрдержекспертизі». Якщо до середини червня проект пройде експертизу, і нам його повернуть, то приблизно з 25 червня плануємо оголошувати тендер на визначення виконавця робіт. Тоді переможець тендеру буде визначений приблизно до середини липня. Отож вже в кінці липня зможемо розпочати роботи».

Олександр Одинець також розповів: «Цей проект може бути перехідним. Швидше за все, його зможемо завершити, за сприятливих погодних умов, весною наступного року. На цьому об’єкті будуть змонтовані опори, зроблена прогонова частина моста, облаштовано дорожнє покриття, встановлено бар’єрне обгородження, освітлення, нанесена розмітка, острівці безпеки. На ці роботи маємо 16 мільйонів гривень. Однак загальна вартість робіт становить близько мільйонів гривень».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР також зазначив: Щодо будівництва шляхопроводу на вулицях Головатого й Сулими – це пішохідний міст. Тут передбачено монтаж металоконструкцій, монтаж опор, прогонову частину, облаштувати ліфт для маломобільних груп. Цей проект вже пройшов експертизу. Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор».

Олександр Одинець також повідомив: «За інформацією керівника підприємства, в понеділок, 27 травня, «Львівавтодор» планує оголосити тендер на визначення виконавця робіт. Тут роботи можуть бути закінчені вже цього року. Кошторисна вартість робіт становить більше 9 млн. грн. Поки що маємо чотири мільйони гривень. Тому звертатимемося за виділенням додаткових коштів для цих двох об’єктів».

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу