У Львові пройде «Всеукраїнський форум мудрої молоді»

16:32 7 травня 2019 р.


Фото: puet.edu.ua

9-11 травня у Львові проходитиме триденний «Всеукраїнський форум мудрої молоді», який об’єднає більше 280 молодих людей з усієї України.

Про це повідомили у вівторок, 7 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Перший день форуму відбудеться на «!Festrepublic» та буде присвячений панельним дискусіям про державотворення, підприємництво, комунікації. Серед спікерів форуму, які говоритимуть про вищезгадані теми, будуть представники Міністерство молоді та спорту України, зокрема, заступник міністра Олександр Ярема, керівник УАЛ Тирчівський Роман».

«Другий день форуму пов’язаний розбитий на чотири блоки занять та учасники форуму розділені на ЧОТИРИ сотні та 16 десятків. Блоки занять включають в себе дебати, дизайн мислення, а також командні – мотузковий парк, футбол, рафтинг, скелі, волейбол, корабель, що дасть змогу розвинути свої навички роботи у команді та фізичні якості. На завершення дня завершиться спілкуванням поруч ватри», – поінформували також В облдержадміністрації.

«Третій день форуму пов’язаний з волонтерством, де організатори працюватимуть на сільськогосподарських підприємствах, фермах «Агротем», «Карпатський водограй», «Малинівка», що знаходяться на території Пустомитівського району, туристичні локації Сколівського району та в притулку для тварин «Домажир», – повідомили також В облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу