У Львові пройде «Всеукраїнський форум мудрої молоді» | Новини Львова

У Львові пройде «Всеукраїнський форум мудрої молоді»

16:32 7 травня 2019 р.

  • 0


Фото: puet.edu.ua

9-11 травня у Львові проходитиме триденний «Всеукраїнський форум мудрої молоді», який об’єднає більше 280 молодих людей з усієї України.

Про це повідомили у вівторок, 7 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Перший день форуму відбудеться на «!Festrepublic» та буде присвячений панельним дискусіям про державотворення, підприємництво, комунікації. Серед спікерів форуму, які говоритимуть про вищезгадані теми, будуть представники Міністерство молоді та спорту України, зокрема, заступник міністра Олександр Ярема, керівник УАЛ Тирчівський Роман».

«Другий день форуму пов’язаний розбитий на чотири блоки занять та учасники форуму розділені на ЧОТИРИ сотні та 16 десятків. Блоки занять включають в себе дебати, дизайн мислення, а також командні – мотузковий парк, футбол, рафтинг, скелі, волейбол, корабель, що дасть змогу розвинути свої навички роботи у команді та фізичні якості. На завершення дня завершиться спілкуванням поруч ватри», – поінформували також В облдержадміністрації.

«Третій день форуму пов’язаний з волонтерством, де організатори працюватимуть на сільськогосподарських підприємствах, фермах «Агротем», «Карпатський водограй», «Малинівка», що знаходяться на території Пустомитівського району, туристичні локації Сколівського району та в притулку для тварин «Домажир», – повідомили також В облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу