У Львові презентували молодіжні соціальні проекти

17:50 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сьогодні, 8 липня, відбулась підсумкова подія програми молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project 2016».

У Ратуші презентували молодіжні соціальні проекти «Lviv Young Project 2016», –повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 8 липня, відбулась підсумкова подія програми молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project 2016». Учасники (сім команд) презентували-захищали і обговорювали проекти. Опісля учасників нагородили дипломами. Шість місяців молодь міста спільно з командою Львівської міської ради працювали над створенням соціальних проектів задля змін та позитивних перетворень у місті.

Зокрема, у межах програми «Lviv Young Project 2016» було розроблено та втілено сім молодіжних соціальних проектів.: створення інфраструктури для добробуту собак у Львові; розвиток громад Львова. Фестиваль «Горіховий гай скликає сусідів»; розвиток інклюзивного простору у сенсотеці; «Львів – місто безпечного велоруху»; розвиток РЛП «Знесіння»; музичні бої «Lviv Music Battle».

Керівник молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project 2016», начальник відділу кадрів ЛМ Галина Бордун розповіла під час презентації: «Учасники програми докладали свої зусилля, свій час, свою енергію, своє бажання, зустрічалися і працювали між собою. Унікальність цього процесу у тому, що люди не прийшли з готовими командами, а перетворювалися в команду у процесі розробки ідеї. Люди вчилися дискутувати без вказівки згори і знаходити спільні рішення, дії. Команди у процесі спільно змінювали вектор руху, обирали спільне. Це якраз і є те об’єднання і розвиток громад, про які ми сьогодні говоримо. Ми даємо можливості, знання і, як показує досвід, більшість із вас перетворить це у свої громадські організації або власні справи. У реалізації будь-чого важливим є команда».

Учасники програми представили свої проекти, після чого відбулось їх обговорення. Серед присутніх експертів були: креативний самурай в «CRESPO» Сергій Трухимович;  керівник відділу корпоративних комунікацій корпорації «Артеріум» Мар’яна Івашина;  тренер корпорації «Артеріум» Михайло Вячало;  блогер, підприємець, консультант з маркетингу та «SMM» Михайло Вячало; керівник відділу маркетингу аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук; тренер-фасилітатор, фахівець з розвитку громад Оксана Ємшина,, HR-консультант; тренер-консультант, психолог-консультант, бізнес-тренер Оксана Ємшина. 

Опісля учасників «Lviv Young Project 2016» нагородили дипломами. Міський голова Львова Андрій Садовий. зазначив під час заходу: «Вам, які народилися вже у незалежній Україні, і не інфіковані бацилою подвійних-потрійних стандартів, важливо здобувати досвід управління місцевого самоврядування, управління у сфері бізнесу, управління державою, щоби працюючи над собою, ви були готові до тих викликів, які сьогодні є у світі. Бо якщо ти у формі, багато над собою працюєш, тоді ти потрібний. Иолодь має бути готова брати відповідальність за країну і «працюючи над собою,  розуміти, що ніхто окрім вас у житті вам не допоможе. І пам’ятати, що є Господь Бог, і частину роботи залишати і для Нього, бо якщо у тебе є добра мета і добрі наміри, то невідомо звідки з’являються сили і усе вирішується».

Нагадаємо, програма стажування «Перший кар’єрний крок» при Львівській міській раді з 2014 року ініціює конкурс молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project» з метою реалізації проектів молоді спільно з органами місцевого самоврядування задля покращення добробуту громади міста. Основним завданням «Lviv Young Project» є  перетворення групи учасників проекту на команду, яка буде мотивована для діяльності та практичного втілення ідей».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

10:57 26 травня 2020 р.

Мешканці Брюховичів і сусідніх сіл перекрили трасу: не хочуть до Львова

Мешканці кількох сусідніх зі Львовом сіл вранці у вівторок, 26 травня, перекрили рух транспорту на трасі Львів-Краковець у селі Підрясне Яворівського району. У такий спосіб протестувальники виступають за утворення окремої Брюховицької ОТГ,

Рубрика: Ситуації

10:00 26 травня 2020 р.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

У Львові працюють над проектом будівництва крематорію. Адже, як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це питання стає дедалі актуальнішим, оскільки землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік. У Львові щодня ховають в середньому 23−25 померлих.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу