У Львові презентували молодіжні соціальні проекти

17:50 8 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сьогодні, 8 липня, відбулась підсумкова подія програми молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project 2016».

У Ратуші презентували молодіжні соціальні проекти «Lviv Young Project 2016», –повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 8 липня, відбулась підсумкова подія програми молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project 2016». Учасники (сім команд) презентували-захищали і обговорювали проекти. Опісля учасників нагородили дипломами. Шість місяців молодь міста спільно з командою Львівської міської ради працювали над створенням соціальних проектів задля змін та позитивних перетворень у місті.

Зокрема, у межах програми «Lviv Young Project 2016» було розроблено та втілено сім молодіжних соціальних проектів.: створення інфраструктури для добробуту собак у Львові; розвиток громад Львова. Фестиваль «Горіховий гай скликає сусідів»; розвиток інклюзивного простору у сенсотеці; «Львів – місто безпечного велоруху»; розвиток РЛП «Знесіння»; музичні бої «Lviv Music Battle».

Керівник молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project 2016», начальник відділу кадрів ЛМ Галина Бордун розповіла під час презентації: «Учасники програми докладали свої зусилля, свій час, свою енергію, своє бажання, зустрічалися і працювали між собою. Унікальність цього процесу у тому, що люди не прийшли з готовими командами, а перетворювалися в команду у процесі розробки ідеї. Люди вчилися дискутувати без вказівки згори і знаходити спільні рішення, дії. Команди у процесі спільно змінювали вектор руху, обирали спільне. Це якраз і є те об’єднання і розвиток громад, про які ми сьогодні говоримо. Ми даємо можливості, знання і, як показує досвід, більшість із вас перетворить це у свої громадські організації або власні справи. У реалізації будь-чого важливим є команда».

Учасники програми представили свої проекти, після чого відбулось їх обговорення. Серед присутніх експертів були: креативний самурай в «CRESPO» Сергій Трухимович;  керівник відділу корпоративних комунікацій корпорації «Артеріум» Мар’яна Івашина;  тренер корпорації «Артеріум» Михайло Вячало;  блогер, підприємець, консультант з маркетингу та «SMM» Михайло Вячало; керівник відділу маркетингу аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук; тренер-фасилітатор, фахівець з розвитку громад Оксана Ємшина,, HR-консультант; тренер-консультант, психолог-консультант, бізнес-тренер Оксана Ємшина. 

Опісля учасників «Lviv Young Project 2016» нагородили дипломами. Міський голова Львова Андрій Садовий. зазначив під час заходу: «Вам, які народилися вже у незалежній Україні, і не інфіковані бацилою подвійних-потрійних стандартів, важливо здобувати досвід управління місцевого самоврядування, управління у сфері бізнесу, управління державою, щоби працюючи над собою, ви були готові до тих викликів, які сьогодні є у світі. Бо якщо ти у формі, багато над собою працюєш, тоді ти потрібний. Иолодь має бути готова брати відповідальність за країну і «працюючи над собою,  розуміти, що ніхто окрім вас у житті вам не допоможе. І пам’ятати, що є Господь Бог, і частину роботи залишати і для Нього, бо якщо у тебе є добра мета і добрі наміри, то невідомо звідки з’являються сили і усе вирішується».

Нагадаємо, програма стажування «Перший кар’єрний крок» при Львівській міській раді з 2014 року ініціює конкурс молодіжних соціальних проектів «Lviv Young Project» з метою реалізації проектів молоді спільно з органами місцевого самоврядування задля покращення добробуту громади міста. Основним завданням «Lviv Young Project» є  перетворення групи учасників проекту на команду, яка буде мотивована для діяльності та практичного втілення ідей».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу