У Львові представили проект детального плану території

11:10 17 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львові відбулося громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розробки проекту детального плану території у районі вулиць Мартовича, Григоровича й Дудаєва.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Цей ДПТ розроблений на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1148 від 26 жовтня 2018 року. Його замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

Автор проекту Інеса Склярова повідомила учасників громадського слухання: «Територія, на яку розроблений ДПТ, охоплює 1, 3393 га, обмежена вулицями Мартовича, Стефаника, Дудаєва й Григоровича, включаючи будинок №6 на вулиці Поповича. У межах проектування історично сформована периметральна три-чотириповерхова забудова, значна частина якої віднесена до пам’яток архітектури місцевого значення».

«У межах території ДПТ передбачається впорядкування використання з врахуванням намірів користувачів земельних ділянок. За намірами забудовника – ОСББ «Грушевський», планується знесення існуючої аварійної малоцінної в історичному аспекті будівлі та будівництво в цьому місці нового житлового будинку. Головним завданням ДПТ є визначення містобудівних умов і обмежень забудови на окремій ділянці на вул. Поповича, 6, враховуючи ініціативу ОСББ «Грушевський» щодо знесення існуючого будинку та побудови нового житла з вбудованою автостоянкою», – поінформувала також Інеса Склярова .

Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс повідомила «Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 31 липня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини