У Львові представлять «План сталої міської мобільності»

12:40 10 вересня 2019 р.

  • 0
  • 528


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 12 вересня, у Львівському музеї історії релігії на площі Музейній відбудеться презентація «Плану сталої міської мобільності «Зручне пересування у Львові: чи це можливо?».

Про це повідомили у вівторок, 10 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «У програмі зустрічі – презентація «Плану сталої міської мобільності» (Андрій Білий), досвід співпраці німецьких і швейцарських експертів з львівськими урбаністами щодо «Плану сталої міської мобільності» (Буркгард Горн) і знайомство та спілкування з командою «Плану сталої міської мобільності».

«У Плані сталої міської мобільності» розглянуті можливості оптимізації міста для того, аби переміщення мешканців було ефективним з точки зору часу, комфорту, вартості, сприяли здоров’ю, спричиняли щонайменший негативний вплив на довкілля. Зокрема, план стосується таких тем, як громадський транспорт,  ходьба пішки, їзда на велосипеді, інтермодальність, безпека дорожнього руху, автомобільний транспорт (рух і паркування), міська логістика, управління мобільністю та інтелектуальні транспортні системи», – поінформували також у міськраді.

Координаторка проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» у Львові Марта Пастух зазначила: «Транспорт у місті, пішохідні зв'язки, велоінфраструктура повинні розвиватись у взаємодії, комплексно. Інфраструктура для комфортного пересування тісно пов'язана з розвитком територій і житловими комплексами, місцями прикладання праці, розважальними та торговельними об'єктами. Є багато проблем з транспортом та мобільністю в місті».

Марта Пастух також розповіла: «Та якщо працювати разом, залучаючи міську адміністрацію, експертів та мешканців, мати спільне бачення та рухатись в одному напрямку, є великий шанс крок за кроком, рік за роком покращити ситуацію. Над цим і працюємо. План сталої міської мобільності може стати провідником для всіх – для планувальників, для тих, хто приймає рішення, для небайдужих мешканців"

Експерт з питань планування транспорту та мобільності Буркгард Горн зазначив:  «Львів – це захоплююче місто, з яким я мав нагоду познайомитись впродовж останніх 12 місяців, коли проводив консультування з написання Плану сталої міської мобільності. Чи зможе підвищитись комфорт проживання мешканців у місті залежить поміж іншим від того, чи не задихнеться місто у заторах. ПСММ, як стратегічний документ, може стати основою для планування комфортного пересування містом».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:45 18 вересня 2019 р.

На Львівщині тренують спецпризначенців Молдови

Воїни 3-го полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій ЗС України провели під час командно-штабної фази міжнародних навчань «Rapid Trident-2019» реальне тренування з представниками Збройних сил Молдови.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 141

18:30 18 вересня 2019 р.

На сесії Львівської міськради розглянуть 251 питання

У четвер, 19 вересня, о 10.00 в актовій залі Шевченківської районної адміністрації на вулиці Липинського (№11) розпочнеться пленарне засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 219