У Львові працює 50 пунктів обігріву

13:13 13 лютого 2021 р.

Фото до новини

Через сильні морози у Львові облаштували понад 50 тимчасових пунктів обігріву у закладах культури, районних адміністраціях, управляючих компаніях тощо. Там можна зігрітись і попити теплого чаю.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

У цілодобовому форматі функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а. Мерія Львова просить допомагати бездомним та потребуючим людям, якщо бачать їх на вулиці, а також повідомляти про факти та місця їхнього перебування, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15−80; 233−14−79 або 233−10−49.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а сьогодні ночувала 31 особа. Вчора протягом дня пункт обігріву на вул. Кирилівській відвідало 17 осіб, з них 3 залишились в пункті обігріву на ніч, оскільки не мали змоги доїхати додому. Пункт обігріву на вулю Личаківській вчора відвідало 7 осіб.

«Загалом у Львові функціонує понад 50 пунктів обігріву, де можна прийти зігрітись і випити гарячого чаю чи кави. Ці пункти працюють протягом робочого дня у закладах культури, в управляючих компаніях, у закладах по різних районах міста. На Сихові Центр Довженка перепрофілював всій перший поверх у пункт обігріву, також пункт обігріву є у центрі МолоДвіж, у центральній частині міста — у туристично-інформаційному центрі, в Ратуші. Бібліотеки по районах міста і заклади культури також на цей непростий час перепрофілювалися і приймають відвідувачів, які погано почуваються і потребують зігрітись. Також всіх просимо стежити не лише за власним самопочуттям, а й дивитися, хто є біля нас, можливо старші люди, можливо люди в потребі потребують нашої допомоги.

Окрім того, в посиленому режимі працює Центр обліку та нічного перебування бездомних людей на Кирилівській, 3а. У цілодобовому форматі зараз працює і соціальний патруль — автомобіль, який виїжджає з цього центру. Тому якщо бачите людину, яка є в потребі і на морозі, чи заснула, чи побачите, що їй стало недобре, чи їй нема куди піти, дуже просимо телефонувати на Гарячу лінію 1580, і цей соціальний патруль приїде, щоби допомогти", — зазначив у коментарі Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів