У Львові повернули трамвайні колії на площу Двірцеву

10:15 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Служба колії «Львівелектротрансу» провела монтажні роботи з облаштування колії на реконструйованій площі Двірцевій.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відновлення руху громадського електротранспорту через площу планується на початок грудня 2019 року. Згідно з задумом проектантів, трамвай має стати головним транспортом на оновленій площі Двірцевій, який забезпечуватиме можливість за 15 хвилин діставатися до центру міста».

«До початку робіт від входу головної будівлі залізничного вокзалу до найближчої трамвайної зупинки було понад 137 метрів, після завершення реконструкції буде лише 30 метрів. Фактично, трамвай висаджуватиме пасажирів із багажем просто перед фасадом Залізничного вокзалу», – поінформували також у міськраді.

«Загальна вартість робіт, які виконала служба колії ЛКП «Львівелектротранс» на об’єкті «Реконструкція площі Двірцевої», становить один мільйон 63 тисячі гривень. Роботи передбачили влаштування 750 метрів трамвайних колій, один стрілочний перевід, одне пересічення колій та один температурний компенсатор», – розповіли також у міськраді.

«Ще п’ять стрілочних переводів облаштовано з допомогою інших підрядних організацій. Завершення комплексу робіт з влаштування трамвайних колій та монтажу контактної мережі очікується до кінця листопада 2019 року», – повідомили також у міськраді.

«Орієнтуючись на досвід європейських міст та враховуючи світові тенденції розвитку електротранспорту, у Львові вперше серед українських міст застосують європейські матеріали та технології при закладанні контактної мережі, що дозволить суттєво знизити витрати із бюджету міста на обслуговування та подальшу підтримку її роботи», – зазначив речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар.

«Вперше у практиці Львова будуть використані надійні та елегантні металеві опори контактної мережі від словацького виробника, що дозволять мінімізувати загальну кількість опор та кабелів контактної мережі в повітрі. На опорах передбачено розміщення світильників зовнішнього вуличного освітлення, для уникнення перевантаження площі великою кількістю електричних опор», – поінформували також у міськраді.

«Колії на вулиці Чернівецькій, які вже реконструйовані два роки тому, залишаться в попередньому вигляді. Зупинку на початку вулиці Чернівецької додатково відремонтують», – розповіли також у міськраді.

«Окрім того, на оновленій площі Двірцевій передбачено низку рішень для зручності і комфорту водіїв та інших працівників міського електротранспорту. Серед них – просторий та комфортний диспетчерський пункт для відпочинку водіїв, який буде розташовано одразу біля зупинок і додаткові запасні колії, на яких можна буде відставити трамвай під час відпочинку водія чи водійки так, що він не заважатиме ні проходу пішоходів, ні проїзду іншого транспорту, ні навіть проїзду іншого трамвая», – повідомили також у міськраді.

«Для додаткової зручності пасажирів передбачено великі павільйони зупинок з освітленням в дашку та електронними табло, які сповіщатимуть про прибуття трамваїв. Запроектовано також безбар’єрний захід на всі платформи, висота яких не перевищуватиме 25 сантиметрів», – розповіли також у міськраді.

«Окремо пропрацьовано технологічні рішення, що дозволять суттєво підвищити експлуатаційну надійність та швидкість руху трамвайних вагонів через площу – сучасні автоматизовані трамвайні стрілочні переводи від одного із провідних європейських виробників, компанії «Elektroline», які вирізняються довговічністю та надійністю в експлуатації. Разом з тим суттєво зміниться якість комплектуючих у новозбудованій контактній мережі, що складатимуть із високоякісних спецчастин та комплектуючих, основу яких становитимуть сплави кольорових металів міді та бронзи», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації