У Львові потребують негайного відселення мешканці 103 аварійних квартир

20:05 5 лютого 2015 р.


Фото: zik.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, станом на початок року, необхідно відселити мешканців зі 103 аварійних квартир, які загрожують обвалом.

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, 5 лютого, «Щоденному Львову», що, станом на початок року, а нашому місті необхідно відселити мешканців зі 103 аварійних квартир, які загрожують обвалом. Про це сьогодні повідомив начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець під час слухання річних звітів виконавчих органів ради.

«У тому числі, відселенню підлягають мешканці 50 квартир у центральній частині Львова», – повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За словами Юрія Гольця, торік міжвідомчою комісією при виконкомі було підготовлено дев’ять наказів департаменту про аварійний стан окремих конструктивних елементів житлових будинків.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу