У Львові поменшає комунальних підприємств

17:45 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 10 жовтня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвали про припинення діяльності львівських комунальних підприємств у кожному районі міста.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зокрема, прийнятим рішенням передбачено ліквідацію в Галицькому районі ЛКП «Снопківське» через приєднання до ЛКП «Княже місто», ЛКП «Центральне», через приєднання до ЛКП «Старий Львів», ЛКП «Цитадель-Центр», через приєднання до ЛКП з обслуговування та ремонту житла «Айсберг».

«У Залізничному районі передбачено ліквідацію ЛКП «Граніт» через приєднання до ЛКП «Левандівка», ЛКП «Богданівка» –через приєднання до ЛКП «Сяйво», ЛКП «Скнилівок» та ЛКП «Нове» – через приєднання до ЛКП «Сигнівка», – поінформували також у міськраді.

«У Личаківському районі передбачено ліквідацію ЛКП «Дім», ЛКП «Управитель» і малого підприємства «Стихія» через приєднання до ЛКП «Господар». Личаківській районній адміністрації потрібно подати на розгляд міської ради проект ухвали про припинення Львівського комунального підприємства «Дім», Львівського комунального підприємства «Управитель» та малого підприємства «Стихія», через приєднання до Львівського комунального підприємства «Господар», – розповіли також у міськраді.

«У Сихівському районі передбачено ліквідацію ЛКП «Бондарівка» через приєднання до ЛКП «Житловик-С», ЛКП «Дністер» –через приєднання до ЛКП «Хуторівка», а ЛКП «Старий Сихів» – через приєднання до ЛКП «Під Зуброю», – повідомили також у міськраді.

«У Франківському районі передбачено ліквідацію ЛКП «Сонячне» через приєднання до ЛКП «Магістральне», ЛКП «Сокільницьке» – через приєднання до ЛКП «Південне», ЛКП «Навколо базару» –через приєднання до ЛКП «Львівський ліхтар», а ЛКП «Затишне» – через приєднання до ЛКП «Вулецьке», – поінформували також у міськраді.

«У Шевченківському районі передбачено ліквідацію ЛКП «Рясне-403» через приєднання до ЛКП «Рясне-402», ЛКП «Янів-405» та ЛКП «Під Голоском-410» – через приєднання до ЛКП «Варшавське-407», ЛКП «Тополя-406», ЛКП «Збоїща-408» та ЛКП «Північне-411» – через приєднання до ЛКП «Балатон-409», – розповіли також у міськраді.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства ЛМР Ірина Маруняк доповіла на сесії:«Зараз ми приймаємо декларативні ухвали, але юридично це процес, який триватиме два-три місяці. Станом на зараз, у нас є 40 комунальних підприємств. У процесі реорганізації залишиться 17».

Ірина Маруняк також зазначила: «Процес укрупнення ЛКП у Личаківському районі ми розпочали у 2017 році. Із 7 ЛКП залишилося три, а тепер з трьох робимо одну управляючу компанію. Для зручності мешканців, будуть створені філії, тому будемо визначати, які приміщення і де залишаємо».

Заступниця міського голови також розповіла: «Щодо скорочення кількості персоналу, то скорочуємо управлінський склад – головних інженерів та паспортистів, а двірників та інших робітників залишаємо. У Львові процес реорганізації ЛКП відбувається найдемократичніше – мешканці на зборах самі обирають – чи створювати ОСББ, чи обрати управляючу компанію, чи самоуправління».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу