У Львові побільшає ділянок для паркування

15:32 11 липня 2019 р.

  • 0
  • 603


Фото: varianty.lviv.ua

У Львові збільшиться кількість ділянок визначених для забезпечення паркування транспортних засобів – відповідну ухвалу «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території Львова» затвердили на сесії міської ради в четвер, 11 липня,.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Як доповіла депутатм директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, ухвалою пропонується збільшиться кількість ділянок визначених для забезпечення паркування транспортних засобів у  Львові.

Під час голосування сесія Львівської міської ради погодила ділянки для паркування на вулицях Стрийській, 121а (54 паркомісця) та 332 (31 паркомісце), Липова Алея, 13 (дев’ять паркомісць) і Кульпарківській, 115 (дев’ять парко-місць). За інформацією Ірини Кулинич, на вулиці Кульпарківська буде облаштовано пішохідну доріжку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 17 жовтня 2019 р.

На Львівщині ремонтують дорогу «Київець-Волиця»

У селі Держів у Миколаївському районі Львівської області ремонтують автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С140916 «Київець-Більче-Волиця».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 522

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу