У Львові планують збудувати багатофункційний комплекс

10:05 9 серпня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На перехресті вулиці Луганської й проспекту Червоної Калини у Львові планують збудувати багатофункційний комплекс.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «В приміщенні культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка відбулось громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Луганської, Навроцького й Зеленої та проспекту Червоної Калини у Львові. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником - ДП ДІПМ «Містопроект».

«Проектом передбачено збереження існуючої громадської забудови з можливістю її реконструкції. На ділянці транспортного призначення, що розташована на перехресті вулиці Луганської й проспекту Червоної Калини, пропонується розмістити проектований комплекс громадського призначення поверховістю три-чотири-п’ятнадцять поверхів. У проектованому комплексі загальною корисною площею 8,8 тисячі квадратних метрів передбачається можливість розміщення офісних приміщень, готелю, закладів громадського харчування, спортивно-оздоровчих приміщень», – йдеться у пояснювальній записці.

Архітектор Лілія Людкевич розповіла: «детальним планом передбачено уточнення та трасування червоних ліній вулиці Луганської та проспекту Червоної Калини. На плані розташовані житлова забудова, громадська забудова, гаражі, СТО та території в невизначеному стані. Проектом внесення змін передбачено вирівняти червону лінію, що в більшій мірі відповідає Генеральному плану Львова, та на території транспортної структури розташувати об’єкт громадського призначення – багатофункціональний комплекс. Це дозволить створити 200-500 робочих місць».

Лілія Людкевич також зазначила: «Уточнюється функціональне призначення Сихівського району. «Оскільки плануємо збільшити територію, що потрапляє за межі червоних ліній, тут буде розташована зона Г-2 для громадського закладу. Також на території буде дублюючий проїзд для комфортного під’їзду, один заїзд і один виїзд. Решту території залишається без змін».

«Після виступу архітектора мешканці, присутні на громадському слуханні,  висловили свої пропозиції – продовжити дорогу до вулиці Угорської, передбачити парковку, облаштувати навколишню територію у вигляді парку чи скверу. Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Луганської, Навроцького й Зеленої та проспекту Червоної Калини у Львові. триватиме до 24 серпня 2019 року», – поінформували на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

18:10 1 жовтня 2020 р.

У Львові на Городоцькій прикарпатці побилися за 3500 євро

35-річний житель міста Івано-Франківськ побив свого земляка, також мешканця Івано-Франківської області, та відібрав у нього цінні речі і гроші на загальну суму близько 120 тисяч гривень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу