У Львові планують збільшити кількість автобусів №48

16:00 4 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський автобусний маршрут № 48, який курсує до аеропорту, можуть передати на обслуговування комунального перевізника АТП-1.

Про це, як повідомили в середу, 4 вересня, у Львівській міськраді, розповів на апаратній нараді міський голова Львова Андрій Садовий.
«Таке рішення запропоноване для покращення роботи маршруту, зокрема, збільшення кількості машин на рейсі та зменшення інтервалу руху між машинами», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив під час апаратної наради: «Маємо пропозицію щодо сполучення з аеропортом, зокрема по маршруту №48, який зараз обслуговує компанія «Успіх БМ». На маршруті їздять один-два автобуси. Маршрут збитковий. Завтра має відбутись конкурс, перевізник, котрий зараз працює, не готовий подаватись».

Відтак, міський голова запропонував передати маршрут № 48 на обслуговування комунального перевізника АТП-1. Андрій Садовий зазначив: «Думаю, цей маршрут треба брати на обслуговування АТП-1. Цей маршрут ніколи не буде прибутковий, як і транспортні перевезення. Транспортні перевезення в Україні ніколи не будуть окупні, це завжди треба дотувати. Це саме є в усіх країнах Європейського Союзу, хоча там вартість квитків більша, ніж у нас».

Андрій Садовий підсумував: Маршрут зі сполученням вокзал-центр-аеропорт має працювати, також і в нічний час. Треба, щоб цей автобус курсував хоча б раз у 25 хвилин, а не раз в годину».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу