У Львові планують відкрити з 15 вересня проїзд через перехрестя вулиць Кульпарківскої й Наукової

16:37 12 вересня 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, натомість закриють на ремонт іншу частину вулиці Кульпарківської.

Як повідомили сьогодні, 12 вересня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, за інформацією Залізничної районної адміністрації, з понеділка заплановано відкрити для проїзду вул.Кульпарківську-вул.Наукову. Виконувач обов’язків начальника відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Роман Кокотайло розповів із цього приводу:

 «Збудовано половину кільця на вулицях Кульпарківській і Науковій. Власне, з понеділка заплановано відкрити проїзд через вулиці Наукову й Кульпарківську, натомість на ремонт закриють іншу частину вулиці Кульпарківської». 

У прес-службі міськради також нагадують: «Роботи проводяться за кошти інвестора, що надає близько 12 млн. грн, – ТРЦ «Леополіс». У зв’язку з ремонтними роботами, внесено зміни в рух двох тролейбусних маршрутів – № 2 та № 20.

dailylviv.com

До теми

11:25 24 лютого 2021 р.

Знущання над тваринами на Львівщині: чому закон безсилий?(відео)

Сьогодні, 24 лютого, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Найбільш резонансні випадки жорстокого поводження з тваринами на Львівщині. Чому погано працює закон і як зробити покарання за злочин невідворотним?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу