У Львові планують ремонт вулиці Ковельської

13:00 3 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: facebook.com/groups/varta1.official

Личаківська районна адміністрація Львова планує провести в 2020 році ремонт тротуарів та облаштувати якісне освітлення на вулиці Ковельській.

Про це, як повідомили в четвер, 3 жовтня, у Львівській міськраді, розповіла заступниця міського голови Львова з питань житлового комунального господарства, Ірина Маруняк. За її словами, Личаківська районна адміністрація цього року готує проектно-кошторисну документацію, яка пройде експертизу для підготовки до проведення ремонтних робіт на вулиці Ковельській.

«На її ділянці від вулиці Хмельницького до будинку №109 на вулиці Ковельській буде проведено ремонт тротуарів і облаштовано якісне сучасне освітлення. На ремонт тротуарів потрібно буде орієнтовно два мільйони гривень, а на освітлення — 2,8 млн. гривень. Тому в проект бюджету на 2020 рік буде передбачено 4,8 млн. гривень на ремонт на вулиці Ковельській», – поінформувала також Ірина Маруняк.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації