У Львові планують продовжити тролейбусну лінію

16:30 4 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: westnews.info

У Львівській міськраді планують ремонтувати ділянку вулиці Хуторівка від вулиці Наукової до проспекту Червоної Калини.

Про це повідомили в середу, 4 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Проектом також передбачено облаштування тролейбусної лінії. Вартість проекту становить приблизно 199 мільйонів гривень. Наразі готовий проект та пройдена експертиза. Після передбачення в бюджеті коштів, буде оголошено тендер».

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила під час апаратної наради: «Проект є, експертиза пройдена, але потрібні кошти. Вартість проекту – 199 мільйонів гривень. Тендер ще не оголошували. Але всі документи готові».

Міський голова Львова Андрій Садовий підсумував: «Треба цей проект реалізовувати. Це серйозно покращить сполучення одного з найбільших мікрорайонів міста Львова. Якщо там вже є опори, то треба також запускати тролейбус. Думаю, частину коштів ми передбачимо зараз, щоб оголосити тендер. Запускаємо цей проект в роботу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 27 лютого 2020 р.

У Львові вчаділа дитина

26 лютого в квартирі будинку №111в на вулиці Стрийській у Львові отруїлися чадним газом двоє людей, у тому числі – дитина 2017 року народження.

Рубрика: Ситуації