У Львові пільговики зможуть безплатно користуватися міським автотранспортом з 10:00 до 16:00

12:20 10 березня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, виконком ЛМР погодив тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті.

«Виконком погодив тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті», – повідомили сьогодні, 10 березня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, конкретизуючи при цьому:

«Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті». Відтак, пасажири пільгових категорій зможуть безкоштовно користуватися міським автотранспортом з 10:00 до 16:00.

Це рішення не стосується електротранспорту – пільговики зможуть користуватися цим видом транспорту в повному обсязі. Рішення виконавчого комітету набирає чинності завтра, 11 березня та діятиме до 1 квітня цього року. Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир зазначив із цього приводу:

«Рішення виконкому вступає в силу з 11 березня і ми обмежуємо поїзд пільгових категорій пасажирів по часу. З 10:00 до 16:00 громадяни пільгових категорій зможуть скористуватися своїми посвідченнями для безкоштовного проїзду в громадському автотранспорті, а в інші години повинні оплачувати проїзд.

Це стосується тільки автобусних перевезень. Електротранспорту ці обмеження не стосуються.

У багатьох містах України діє обмеження щодо перевезень пільгових категорій пасажирів. Є міста, де вже років 2-3 діє рішення виконкому, коли в автобус має право зайти не більше двох-трьох пільговиків. Є обмеження по часу – з 10:00 до 16:00. пільговики їздять безкоштовно.

І сьогодні Львів долучився до цих міст. До прикладу, у Західній Україні такі обмеження діють у Тернополі, у Івано-Франківську».

Як зауважив Віктор Щир, це питання обговорювалось під час проведення громадських слухань. Він також зазначив: «Міська рада підтримала більшість громадських організацій, які звернулися, щоб не піднімати тариф в нашому місті , а обмежити кількість пільговиків у пікові години. Обмеження перевезень  пільгових категорій пасажирів дасть можливість перевізникам покращити фінансовий стан, щоб утримати ту кількість автобусів на маршрутах, які нам потрібно сьогодні».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу