У Львові підписали меморандум щодо підтримки сім’ї та родинних відносин

11:32 2 жовтня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У правовому клубі «Pravokator» відбулося підписання меморандуму «Про взаємодію партнерської мережі підтримки сім’ї та направлення осіб, які потребують комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин».

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що меморандум «Про взаємодію партнерської мережі підтримки сім’ї та направлення осіб, які потребують комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин» підписали представники партнерських організацій – Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру для сім’ї, дітей та молоді й ГО «Львівський центр медіації».

«Окрім того, відбулася on-line презентація результатів проекту «Комплексна допомога у сімейних та родинних відносинах» та концепції «Мережі підтримки сім’ї», запровадженого Координаційним центром з надання правової допомоги на базі правових клубів  Pravokator , ГО «Правозахисна організація «Права людини», ГО «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Під час презентації були висвітлені теми щодо безоплатного вирішення сімейного чи родинного питання під ключ, надання комплексної допомогиу сімейних та родинних відносинах та інші», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу