У Львові підписали меморандум щодо підтримки сім’ї та родинних відносин

11:32 2 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У правовому клубі «Pravokator» відбулося підписання меморандуму «Про взаємодію партнерської мережі підтримки сім’ї та направлення осіб, які потребують комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин».

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що меморандум «Про взаємодію партнерської мережі підтримки сім’ї та направлення осіб, які потребують комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин» підписали представники партнерських організацій – Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру для сім’ї, дітей та молоді й ГО «Львівський центр медіації».

«Окрім того, відбулася on-line презентація результатів проекту «Комплексна допомога у сімейних та родинних відносинах» та концепції «Мережі підтримки сім’ї», запровадженого Координаційним центром з надання правової допомоги на базі правових клубів  Pravokator , ГО «Правозахисна організація «Права людини», ГО «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Під час презентації були висвітлені теми щодо безоплатного вирішення сімейного чи родинного питання під ключ, надання комплексної допомогиу сімейних та родинних відносинах та інші», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 3 квітня 2020 р.

У Львові захистять працівників соцзахисту

За 348,9 тис. грн закуплять засоби індивідуального захисту для працівників управління соціального захисту і підпорядкованих їм установ.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Уряд з 6 квітня посилив надзвичайну ситуацію у боротьбі проти COVID-19

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Голова ЛОДА попередив про можливість повного обмеження в’їзду-виїзду з територій, де вирує Covid-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу