У Львові перевіряють технічний стан автобусів, – ЛМР

10:30 24 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління транспорту міськради проводить перевірки технічного стану автобусів перевізників, які обслуговують львівські маршрути.

Про це повідомили в четвер, 24 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідно до умов договору, укладено управлінням транспорту з перевізниками, які стали переможцями конкурсу на обслуговування автобусних маршрутів міста Львова, перевізники мають забезпечити якісний технічний стан машин. Для цього управління транспорту періодично проводить перевірки».

Начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів зазначив: «Ми періодично проводимо перевірку технічного стану автобусів наших перевізників. Зокрема, нещодавно відбулася позапланова перевірка автобусів ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630», ТзОВ «Успіх БМ», у зв’язку з ДТП. Перевірка відбулася спільно з поліцією і представниками «Укртрансбезпеки». В ході перевірки було виявлено 12 незначних порушень, які перевізники мають усунути. Такі перевірки ми проводимо регулярно і тут варто відзначити, що спостерігається покращення технічного стану в салонах автобусів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:36 6 квітня 2020 р.

У Львівській області почали боротися з паліями рослинності

У більшості районів Львівської області нарешті запрацювали мобільні групи для протидії підпалам сухої рослинності. Результат їхньої роботи за два дні - 46 складених протоколів, на противагу восьми, які були складені тиждень тому.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу