У Львові перевіряють фізпідготовку кандидатів на посади в патрульній службі поліції

14:10 28 травня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Тестування передбачають заліки з підтягування (для дівчат – від підлоги) й біг на сто та тисячу метрів.

Триває конкурсний відбір кандидатів на посади у патрульній службі поліції Львова. Після тесту загальних знань та медичного огляду претенденти перейшли до тестів на фізичну підготовку.

Тестування передбачають заліки з підтягування (для дівчат – від підлоги), а також біг на сто та тисячу метрів. Заступник начальника Управління кадрового забезпечення капітан міліції Роман Баховський розповів: «У цьому тестуванні нам дуже допомагають викладачі кафедри фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ та Львівського університету фізичної культури. Також до фіксування результатів залучені працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України у Львівській області». 

Тестування організовані на дуже високому рівні – всі групи майбутніх поліцейських супроводжують інструктори, тому кожен чітко знає коли і що він має робити. Начальник кафедри фізичної підготовкиЛьвівського державного університету внутрішніх справ, майор міліції Сергій Котов, розповів: «Спочатку реєстрація, формуються групи по вісім осіб. Претенденти з паспортом та медичною довідкою отримують номери, далі –розминка та інструктаж. Доводимо до кожного які вправи потрібно буде виконати і як правильно їх виконувати».

Перший тест – підтягування, далі, практично без перерви, стометрівка, післянеї – крос. 33-річний, претендент на звання поліцейського Роман ділиться враженнями: «Досить важко, особливо у моїй віковій категорії, але нічого – все виконав».

Найбільше, за словами кандидатів, вони переживають за підтягування. Проте більшість підготовлені досить непогано і випадки, коли хлопці підтягуютьсяпо 15-20 разів зовсім не рідкість.

Заступник начальника Львівського обласного управління МВС,  полковник міліції Сергій Зюбаненко, підсумував  «Далі наших майбутніх поліцейських чекають психологічні тести, навчання таекзамени. Я вже бачу багато достойних хлопців та дівчат, котрі досить непогано справляються з тестами, тому є всі підстави вважати, що новий підрозділ поліції буде укомплектований кращими».

Про це повідомили сьогодні, 28 травня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу