У Львові перевірятимуть сирени

17:20 18 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 20 листопада, впродовж п’яти хвилин – з 14.50 до 14.55 – відбудеться навчальне оповіщення населення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Сирени вмикатимуть із навчальною метою, тому практичні заходи відпрацьовувати не будуть. Тож мешканців просять зберігати спокій.

Уривчасте звучання електричних сирен означатиме сигнал цивільного захисту «Увага всім», після якого слід негайно увімкнути гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на частоту 103,3 МГц у ФМ-діапазоні, а телевізійні приймачі переключити на ефірний канал аналогового телебачення «Перший Західний» (57) канал і на ефірний канал цифрового телебачення «UA:Львів» та прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Для визначення рівня озвучення сигналами електричних сирен території Львова буде електронне опитування населення. Для цього достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування  та відповісти на декілька нескладних запитань.

За результатами опитування, буде опрацьована карта покриття звуковими сигналами цивільного захисту. Опитування триватиме з 15-ї години 20 листопада до 24-ї години 30 листопада. Усіх львів’ян запрошують долучитись до опитування з перевірки озвучення території міста.

Про це повідомили в понеділок, 18 листопада, у Львівській міськраді.

Як інформував «ЩЛ», львів'яни відкрито обговорять розвиток Франківського району.

dailylviv.com

До теми

12:32 2 липня 2022 р.

Мер Львова провів екстрену нараду через загрозу нападу військ з Білорусі

Міський голова Львова зібрав сьогодні оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як треба діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу