У Львові перевірятимуть на будмайданчиках дотримання техніки безпеки

11:15 27 вересня 2019 р.


Фото: galnet.fm

Міський голова Львова доручив перевірити всі будівельні майданчики на території міста щодо дотримання техніки безпеки.

Про це повідомили в п’ятницюу Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Сьогодні, 27 вересня, під час засідання виконавчого комітету мер Львова Андрій Садовий дав доручення перевірити всі будівельні майданчики щодо дотримання там техніки безпеки. Це рішення пов'язане із вчорашньою ситуацією на Сихові, де з будівельного майданчика компанії «Авалон» впав будівельний кран на господарські приміщення магазину «Арсен».

Міський голова Львова зазначив: «Вчора відбувся безпрецедентний випадок у місті Львові – на будівельному майданчику впав кран. Для мене це шок. Бо якщо серйозна будівельна компанія веде будівництво, і в неї на будівельному майданчику падають крани, то в мене є багато запитань. Тому, в мене є прохання, пане Зубач, пане Бабак, організуйте спільно з ДАБІ міста, із залученням ДАБІ області перевірку всіх будівельних майданчиків з точки зору дотримання законодавства, техніки безпеки».

Андрій Садовий також зауважив: «У нас є дуже велика проблема – в нас на багатьох будівельних майданчиках правила техніки безпеки просто ігноруються: люди без касок ходять, нема відповідних загороджень. Візьміть це питання в роботу».

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу