У Львові перевірятимуть на будмайданчиках дотримання техніки безпеки

11:15 27 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: galnet.fm

Міський голова Львова доручив перевірити всі будівельні майданчики на території міста щодо дотримання техніки безпеки.

Про це повідомили в п’ятницюу Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Сьогодні, 27 вересня, під час засідання виконавчого комітету мер Львова Андрій Садовий дав доручення перевірити всі будівельні майданчики щодо дотримання там техніки безпеки. Це рішення пов'язане із вчорашньою ситуацією на Сихові, де з будівельного майданчика компанії «Авалон» впав будівельний кран на господарські приміщення магазину «Арсен».

Міський голова Львова зазначив: «Вчора відбувся безпрецедентний випадок у місті Львові – на будівельному майданчику впав кран. Для мене це шок. Бо якщо серйозна будівельна компанія веде будівництво, і в неї на будівельному майданчику падають крани, то в мене є багато запитань. Тому, в мене є прохання, пане Зубач, пане Бабак, організуйте спільно з ДАБІ міста, із залученням ДАБІ області перевірку всіх будівельних майданчиків з точки зору дотримання законодавства, техніки безпеки».

Андрій Садовий також зауважив: «У нас є дуже велика проблема – в нас на багатьох будівельних майданчиках правила техніки безпеки просто ігноруються: люди без касок ходять, нема відповідних загороджень. Візьміть це питання в роботу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:58 24 лютого 2020 р.

Солеварню в Дрогобичі хочуть зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення

Дрогобицьку солеварню необхідно зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення.Таку вимогу Львівська обласна державна адміністрація скеровує сьогодні, 24 лютого, до Фонду держмайна України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу