У Львові перевірятимуть дотримання норм пожежної безпеки

13:10 5 червня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: podillyanews.com

В облдержадміністрації запевнили: «У Львові перевірятимуть дотримання норм пожежної безпеки та роботу аварійно-рятувальної служби».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Державна служба з надзвичайних ситуацій України проводить з 4 до 14 червня контрольну перевірку Львівської області щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби. Сьогодні, 5 червня, комісія з контрольної перевірки працює у Львові. У ході перевірки відпрацьовуватимуть практичні заходи з переміщенням сил і засобів на території міста».

«У зв’язку з цим можливо тимчасове обмеження руху автотранспорту в окремих районах Львова, орієнтовно у другій половині дня.  Мета проведення практичних заходів – навчальна, населенню практичних заходів не відпрацьовувати та зберігати спокій!», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу