У Львові перенесуть пресувальну лінію на вулицю Пластову

14:20 26 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря запевнив: «Сміттєпресувальна лінія у Рясному працюватиме на майбутньому заводі із переробки відходів на вулиці Пластовій».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 26 жовтня: «Сміттєпресувальна лінія, яку встановили два роки тому у Рясному, працюватиме на майбутньому заводі із переробки відходів на вулиці Пластовій, 13. А сама будівля складу передана з балансу «Львівспецкомунтранс» на баланс комунального підприємства «Зелене місто» близько року тому разом із майном, яке знаходиться всередині складу. Про це розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря 25 жовтня під час зустрічі із міськими депутатами від Рясного. Окрім того, ЛКП «Зелене місто» не має намірів на території Рясного проводити жодної діяльності, пов'язаної з твердими побутовими відходами».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив: «У технічному завданні на проектування сміттєпереробного комплексу на Пластовій, 13 чітко визначено, що саме цей прес (його назва, його серійний номер) зазначені в технічному завданні, як таке обладнання, яке має бути використане при проектуванні та будівництві заводу. І саме цей прес переїде на завод на Пластовій, проте там він пресуватиме вторсировину та інші продукти переробки майбутнього комплексу».

Вадим Ноздря пояснив: «Йдеться про пресувальне обладнання, подаючий конвеєр і інше додаткове обладнанням, яке може забезпечити обертання збрикетованих відходів. Відтак, мешканці Рясного та Білогорщі можуть не перейматися чутками, що роботу сміттєпресувальної лінії можуть відновити».

Директор комунального підприємства розповів також: «Будівля складу залишиться на балансі ЛКП «Зелене місто». Це активи комунального підприємства. Подальша доля цієї будівлі може бути різною. Все залежить від того, яка буде кон’юнктура ринку. Але, в будь-якому разі, після звільнення будівлі від обладнання, ми плануємо або ліквідно реалізувати це майно, щоб повернути раніше вкладені кошти, або здаватимемо його в оренду».

У міськраді також повідомили: «Пресувальну лінію із Рясного на вулицю Пластову перенесуть, коли розпочнеться поставка основного обладнання заводу. Це відбудеться наприкінці наступного року. Тим часом, найближчим часом стане відомо, які компанії з тих, що зголосилися будувати завод із переробки відходів у Львові, проходять у другий тур конкурсу. Нагадаємо, на перший етап документи подали 12 компанії з 11 країн світу».

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу