У Львові перекриють вулицю Просвіти

10:30 4 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Підпірну стінку на вулиці Просвіти у Львові відремонтують до кінця вересня цього року.

Про це повідомили у вівторок, 4 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ремонт стінки проведе підрядник – приватне підприємство «Львівдах». Вартість робіт – один мільйон 162 тисяч гривень. Станом на сьогодні проводяться підготовчі роботи».

У Галицькій районній адміністрації зазначили: «Ми провели тендер на визначення підрядника. Ним стало приватне підприємство «Львівдах». Згідно договору, до кінця вересня підрядник має провести капітальний ремонт підпірної стінки на вулиці Просвіти».

«Це не буде нове будівництво стінки, а капітальний ремонт і укріплення існуючої. Частину цієї стінки було відремонтовано минулого року, під час проведення робіт з капітального ремонту вулиці Просвіти», – поінформували також у Галицькій районній адміністрації.

«На час робіт з ремонту підпірної стінки буде перекрито вулиці Просвіти для проїзду транспорту. Маємо відповідний наказ про перекриття вулиці від департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР», – поінформували також у Галицькій районній адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу