У Львові перекриють вулицю Просвіти

10:30 4 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Підпірну стінку на вулиці Просвіти у Львові відремонтують до кінця вересня цього року.

Про це повідомили у вівторок, 4 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ремонт стінки проведе підрядник – приватне підприємство «Львівдах». Вартість робіт – один мільйон 162 тисяч гривень. Станом на сьогодні проводяться підготовчі роботи».

У Галицькій районній адміністрації зазначили: «Ми провели тендер на визначення підрядника. Ним стало приватне підприємство «Львівдах». Згідно договору, до кінця вересня підрядник має провести капітальний ремонт підпірної стінки на вулиці Просвіти».

«Це не буде нове будівництво стінки, а капітальний ремонт і укріплення існуючої. Частину цієї стінки було відремонтовано минулого року, під час проведення робіт з капітального ремонту вулиці Просвіти», – поінформували також у Галицькій районній адміністрації.

«На час робіт з ремонту підпірної стінки буде перекрито вулиці Просвіти для проїзду транспорту. Маємо відповідний наказ про перекриття вулиці від департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР», – поінформували також у Галицькій районній адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу