У Львові перекриють відсьогодні до 7 липня рух транспорту на частині вулиці Олени Степанівни (доповнено)

13:34 7 травня 2015 р.


Фото: maxpark.com

Як повідомили в Залізничній райадміністрації, житловий будинок на вулиці Олени Степанівни, 12 – в аварійному стані, що спричинено недосконалістю проведених геологічних робіт під час будівництва поряд житлового комплексу.

Щоб унеможливити подальше руйнування, компанія-забудовник «Ріел» проведе необхідні роботи з підсилення фундаменту, у зв’язку з чим рух транспортних засобів вулицею – на ділянці від вулиці Квітки-Основ’яненка до вулиці Марка Вовчка – буде перекрито відсьогодні до 20-ї години 7 липня. За словами голови Залізничної РА Надії Банах, компанія-забудовник проведе необхідні роботи за власний кошт і на цей час будівництво на вулиці Олени Степанівни, 10 буде припинено.

Як додали в управлінні інженерного господарства ЛМР, під час проведення ремонтних робіт на місці встановлять необхідні дорожні знаки, інформаційні щити та огороджувальні бар’єри. Про це повідомили сьогодні, 7 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Ольга Хлопенкова-Лукашина, PR-директор будівельної корпорації "Ріел", так прокоментувала ситуацію:

"Коментар райадміністрації Залізничного району про проведення геодезичних робіт компанією “Ріел” подано некоректно. Компанія  виступила замовником послуг і лише оплатила геотехнічному інституту проведення геодезичних робіт. Зісвого боку, геотехнічний інститут  провів  належні геодезичні роботи, згідно з чинними державними стандартами, на ділянці було пробурено свердловину та проведено замірювання рівня грунтових вод, однак підземне джерело не було виявлене. За словами геологів, спеціалістів геотехнічного інституту, котрі проводили експертизу, таке джерело можна виявити лише знаючи місце його розташування.

Крім того, слід зазначити, що будинок вжеперебував у неналежному стані, адже його споруджено у 1902 році, а ремонтні роботи зі зміцнення будинку проводили лише у 1970 році. Знаючи це, перед початком будівельних робіт зі спорудження комплексу «Манхеттен», спеціальна комісія провела дослідження стану будинку за адресою Олени Степанівни, 12. Комісія прийшла до висновку, цей будинок на момент проведення експертизи перебував у передаварійному стані. Експертиза зі стану будинку була проведена 2014 року , а лист з висновками комісії був відправлений в райадміністрацію Залізничного району та в ЖЕК у березні 2014 року.

Спеціальною комісією була проведена оцінка і технічного стану кожної квартири в вищезазначеному  будинку. До початку будівельних робіт за адресою Олени Степанівни, 10, на початку березня 2014 року в компанію надійшла скарга від власників квартири № 5 цього будинку, що в квартирі з'явилася тріщина. Власник квартири зауважив її тому, що почав проводити ремонт у житлі. Незалежна комісія Політехнічного інституту зафіксувала вертикальні тріщини 24 березня.  Наголошуємо, що проведення будівельних робіт компанією ще не було розпочато. До речі, компанія володіє всіма актами з  проведених робіт.

Корпорація «Ріел», як соціально відповідальна компанія, запропонувала здійснити оплату вартості робіт з відновлення несучої здатності конструкції. Крім того, компанія  здіснює оплату щодо проведення заходів з блокування витоків води з грунту. Роботи будуть проведені впродовж найближчих 3 тижнів і на даний час будівельні роботи в секції, найближчій до будинку Олени Степанівни, 12, призупинені на термін проведення стабілізаційних робіт. Зараз стабілізаційні роботи вже виконують".

dailylviv.com

До теми

19:33 19 жовтня 2020 р.

На Львівщині - групове зіткнення мікроавтобуса, двох маршруток і легковика

Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 19 жовтня, близько сьомої години ранку на автодорозі «Львів-Тернопіль» неподалік села Гаї Пустомитівського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу