У Львові перекриють у неділю з 8.30 до 13.30 проспект Чорновола й вулицю Липинського

13:18 30 квітня 2015 р.

Схема організації руху

Схема організації руху
Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 10 травня на час проведення в нашому міцсті чемпіонату України з дуатлону відбудеться перекриття проспекту Чорновола та вулиці Липинського.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 квітня, «Щоденному Львову»:

«У неділю, 10 травня, о 9.00 у Львові розпочнуться змагання з дуатлону, які пройдуть через центральну частину, проспект Чорновола і вулицю Липинського, у зв’язку з цим дані вулиці будуть повністю закриті для проїзду автомобілів та громадського транспорту у період з 8.30 до 13.30. Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, зазначив також:

«Хочемо вибачитись перед мешканцями та гостями міста за тимчасові незручності, що викликані перекриттям руху на проспекті Чорновола та Липинського. Частина змагань буде проходити по проспекту Свободи, а оскільки це буде неділя, дана ділянка перекрита і цей захід не сильно вплине на рух громадського транспорту у центрі міста, за винятком вулиці Руської та Беринди, де курсують трамваї. Будемо пропускати їх ситуативно, під час вікон у змаганнях.

З 8.30 до 13.30 буде перекрито рух транспорту, в тому числі громадського, вулицею Липинського (від Промислової до кільця на проспекті Чорновола й вулиці Липинського) та проспектом Чорновола (від Городоцької до кільця на проспекті Чорновола й вулиці Липинського).

Об’їзд громадського транспорту спланований наступним чином: тролейбус №13 на час перекриття не буде курсувати взагалі. Для маршрутів № 7, 8, 9, 12, 17, 20, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 41, 50, 51, 1А, 26, 35, 39, 46, 53 діятиме певна схема. 

У неділю рух транспорту через центр міста заборонений і, відповідно, всі рухаються вулицями Підвальною та Івана Гонти й площею Торгова. На проспект Чорновола ми пускати не будемо, а скеровуватимемо водіїв далі Городоцькою до Клепарівської, де є виїзд на вулицю Варшавську і далі – на Грінченка – через вулицю Мазепи, після чого водії виїдуть на Богдана Хмельницького, де і продовжать рух за своїми маршрутами. 

У зворотному напрямку рух буде вулицями Грінченка, Мазепи, Варшавською Джерельною й Городоцькою. Варто зазначити, що ми збільшимо інтервал зеленого світла на світлофорі, що на вулиці Шолом-Алейхема, де зараз зелене світло горить впродовж п’яти секунд. Через перехрестя вулиці Городоцької й проспектів Свободи та Чорновола транспорт буде пропускатись ситуативно».

А головний тренер збірної України з тріатлону, генеральний секретар федерації України з тріатлону Едуард Панарін розповів: «Це наша перша спроба провести змагання у центрі Львова, хоча ми вже не вперше проводимо змагання на Львівщині. Цього року залучено близько 250-260 учасників. Траса змагань пройде центральною частиною міста, також буде задіяна траса на проспекті Чорновола до Липинського. Дуже приємно, що керівництво міста надає велику підтримку цьому заходу».

Чемпіонат України з дуатлону, який включає у себе біг та велозмагання, відбуватиметься у декілька етапів. Змагання з бігу у центральній частині міста за маршрутом: проспект Свободи – площа А. Міцкевича – проспект Свободи – вул. Памви Беринди – площа Ринок – вулиця Друкарська – вулиця Лесі Українки, 45 – вулиця Лесі Українки (у зворотному напрямку) – проспект Свободи.

Змагання велосипедистів пройдуть по проспекту Чорновола на вулицю Липинського (до перехрестя з вулицею Промисловою) – вулиця Липинського (у зворотному напрямку) – проспект Чорновола.

Упродовж змагань відбудеться чотири старти:

діти 2000-2002 років народження змагатимуться на бігових відрізках 2,5 та 1 км, а також у велогонці на 8 км;

діти 1998-1999 років народження змагатимуться на бігових відрізках 2,5 та 1 км, а також у велогонці на 8 км;

дорослі (чоловіки, жінки, юніори) змагатимуться на бігових відрізках 5 та 2 км, а також у велогонці на 20 км;

ветерани змагатимуться на бігових відрізках 2,5 та 1 км, а також у велогонці на 8 км.

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер повідомив також:

«Львів вперше має можливість провести чемпіонат України з дуатлону. Це певний виклик для міста, для всіх міських служб, і ми сподіваємось на розуміння зі сторони мешканців, на те, що ці 2-4 години незручностей, які будуть пов’язані з рухом громадського транспорту, будуть сприйняті позитивно. Адже ми робимо великий захід з промоції здорового життя і спорту в нашому місті.

Перед тим, як працювати із Федерацією щодо проведення цього заходу у Львові, ми дивились на досвід європейських міст, як там відбуваються подібні заходи і чи існує там практика перекриття вулиць, якими рухається громадський транспорт, таксі, приватний транспорт. І, власне, в європейських містах дуатлон сприймається як певний культ, коли змагання з дуатлону перетворюються на цілий міський фестиваль, де беруть участь не лише професійні спортсмени, які готуються до таких змагань, але й мешканці міста, аматори, що приходять підтримати учасників і самі беруть участь в аматорських забігах. 

Сподіваємося, що ця наша перша спроба буде успішною. Львів’яни, що прийдуть у центральну частину міста,  хлопці і дівчата, які займаються у Федерації тріатлону у Львівській області, у Федерації легкої атлетики, Федерації велоспорту – усі разом створять необхідну атмосферу, коли центр міста перетвориться на осередок і бігу, і їзди на велосипеді».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу