У Львові перекриють рух транспорту на маршруті Хресної дороги

11:32 21 березня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: vgolos.com.ua

У неділю, 25 березня, вулицями Львова проляже молитовна Хресна Дорога, яку організовує парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Про це повідомили сьогодні, 21 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також попередили: «За маршрутом Хресної дороги з 16.00 до 18.00 ситуативно перекриють рух транспорту. Львівська міська рада просить усіх з розумінням поставитись до ситуації та не паркувати автомобілі вздовж маршруту ходи, аби не створювати тимчасових незручностей та перешкод».

«Захід розпочнеться о 16.00 біля храму Різдва Пресвятої Богородиці на проспекті Червоної Калини, 70, а пройде за маршрутом – проспект Червоної Калини, 70 (храм Різдва Пресвятої Богородиці), проспект Червоної Калини, 62 (розворот навпроти ТЦ «ВАМ»), проспект Червоної Калини (непарний бік, додаткова смуга руху), проспект Червоної Калини, 36а (розворот навпроти ТЦ «Шувар»), проспект Червоної Калини (парний бік, додаткова смуга руху), проспект Червоної Калини, 70 (храм Різдва Пресвятої Богородиці). Триватиме захід до 18.00».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів