У Львові перекрили через ремонт вулицю | Новини Львова

У Львові перекрили через ремонт вулицю

10:48 15 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 15 жовтня, у Львові розпочався ремонт вулиці Курмановича.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «З метою проведення капітального ремонту вулиці Курмановича, з вівторка, 15 жовтня, і до 22-ї години 31 грудня 2019 року перекрито цю вулицю для руху транспорту ділянку вулиці Курмановича від вулиці Апостола до вулиці Пꞌясецького. Роботи виконує ТзОВ «Онур». Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху».

«Згідно з проектом капітального ремонту вулиці Курмановича передбачено заміну дорожнього покриття, прокладання нових комунікацій, висадка зелених насаджень. Завершення ремонтних робіт передбачено у 2020 року. Вартість робіт – 71,5 млн. гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 11 липня 2020 р.

Авіакомпанія не відповідає за відмову пасажиру у в’їзді до країни

А пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів, зокрема віз, дозволів, довідок тощо, а також за виконання вимог законодавства щодо виїзду, в’їзду, транзиту країни відправлення, прибуття та транзиту.

Рубрика: Ситуації

15:09 11 липня 2020 р.

На Львівщині загинуло п'ять осіб у ДТП з велосипедистами (відео +18)

На території Львівської області за пів року зафіксували 67 ДТП за участі велосипедистів, з них 44 з потерпілими, в яких травмувалося 42 особи і 5 людей загинуло. У червні сталося 25 аварій за участі велосипедистів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу